wordpress

WordPress

Zbuduj własną stronę internetową na WordPressie. Poznaj zaawansowane możliwości budowy stron w oparciu o wizualny edytor Gutenberg. To coś znacznie więcej niż zwykły PageBuilder typu Elementor.

W tym kursie stworzysz stronę nawet jeśli nie masz w tym momencie pojęcia od czego zacząć. Dzięki tej wiedzy zbudujesz stronę, blog czy landingpage.

W wielu kursach o ile pokazują metody budowania landingpage to często proponowane są dodatkowe rozwiązania, które generują koszty. Okazuje się, że wiele z tych płatnych rozwiązań ma również darmowe odpowiedniki. W tym kursie

Wykorzystaj wordpressa do budowy lejków marketingowych

W tym kursie nauczysz się krok po kroku stawiania strony opartych o popularny system CMS WordPress

Moduł I – instalacja WordPressa

Moduł II Edytor Gutenberg

Czy wiesz, że możesz tworzyć piękne strony w WordPressie bez obciążających go Page Builderów jak np Elementor? W tym module krok po kroku pokażę Ci jak rozpocząć pracę z edytorem Gutenberg, zrozumiesz jak budować strukturę strony by nie popełnić błędów, które później utrudnią Ci poruszanie się po nim.

A dlaczego edytor Gutenberg a nie Elementor?

strony oparte o Gutenberg w odróżnieniu od Elementora są szybsze i to nawet dwukrotnie!

Gutenberg generuje “czysty kod”, semantycznie poprawny co ma wpływ zarówno na szybkość wczytywania się strony jak i jej widoczność w wyszukiwarkach.

Odkąd poznałem Gutenberga, już nigdy nie wróciłem do Elementora. To jedna sensowna obecnie opcja dla wordpressa

Moduł III – landing page

Zbuduj na swoim WordPressie lejek sprzedażowy. W tym module pokażę krok po kroku jak zbudować swój lejek. W wielu kursach online dowiesz się jak fantastycznym narzędziem są lejki sprzedażowe. Tworzysz stronę zapisu np na webinar, po zapisie proponujesz osobie w oddzielnej stronie jednorazową ofertę, która jest