Usługi

Konsultacje

Zastanawiasz się nad strategią dla swojego biznesu? Zastanawiasz się jakich narzędzi użyć w Twoim biznesie? Możesz w dalszym ciągu zastanawiać się lub sabotować swoje działania, bo nie możesz zdecydować się na konkretną opcję dla siebie. Tymczasem jedna konsultacja może rozwiać wszelkie wątpliwości, wyznaczyć pewny kierunek rozwoju. Cena 200 zł na godzinę

Strony www

Strona www to podstawa biznesu. Wykonam ją na popularnym CMS WordPress, a potem przeszkolę Ciebie z jej obsługi. Zadbam o jej jak najlepsze funkcjonowanie zgodnie ze standardami. Dlatego będzie responsywna, dostosowana do wyszukiwarek i Twoich klientów. W przeciwieństwie do wielu innych twórców stron jestem w pełni transparentny. Oznacza to, że przedstawię Tobie różne rozwiązania, nie koniecznie te które najbardziej opłacają się twórcy. Moim celem jest by to właściciel strony miał pełną świadomość jakie ma możliwości. Poinformuję Ciebie o ważnych aspektach a w razie potrzeby doradzę

Zastanawiasz się nad strategią dla swojego biznesu?

Zastanawiasz się jakich narzędzi użyć w Twoim biznesie?

Możesz w dalszym ciągu zastanawiać się lub sabotować swoje działania, bo nie możesz zdecydować się na konkretną opcję dla siebie.

Tymczasem jedna konsultacja może rozwiać wszelkie wątpliwości, wyznaczyć pewny kierunek rozwoju.

Cena 200 zł na godzinę

Strona www to podstawa biznesu. Wykonam ją na popularnym CMS Wordpress, a potem przeszkolę Ciebie z jej obsługi. Zadbam o jej jak najlepsze funkcjonowanie zgodnie ze standardami. Dlatego będzie responsywna, dostosowana do wyszukiwarek i Twoich klientów. W przeciwieństwie do wielu innych twórców stron jestem w pełni transparentny. Oznacza to, że przedstawię Tobie różne rozwiązania, nie koniecznie te które najbardziej opłacają się twórcy. Moim celem jest by to właściciel strony miał pełną świadomość jakie ma możliwości. Poinformuję Ciebie o ważnych aspektach a w razie potrzeby doradzę

Zaczynasz zauważać potrzebę wdrożenia do swojego biznesu procesu?

Potrzebujesz sprawnie obsługiwać swoją stronę internetową albo np. prowadzić mailing?

Jednak techniczne sprawy Ciebie blokują i najchętniej od razu chciałbyś(a) poczuć swobodę w wyrażaniu swoich myśli za pośrednictwem mailingu zamiast skupiać się na żmudnym przygotowaniu zaplecza?

Ta oferta jest dla Ciebie. Przygotuję i przeprowadzę dla Ciebie lub Twojego zespołu dedykowane szkolenie. Zrozumiesz zasady działania narzędzia i zaczniesz poruszać się po nim jak ryba w wodzie.

Skupisz się na tym czego naprawdę pragniesz, czyli przekazywaniu merytorycznych treści dla Twojej społeczności. Jeśli jesteś zainteresowany(a) taką formą szkolenia, napisz i porozmawiajmy. W ten sposób określę potrzeby i przygotuję propozycję współpracy.

Zakres tematyczny szkolenia to m.in: obsługa wordpressa, obsługa systemu mailingowego np. mailerlite, obsługa narzędzi do edycji filmów z przeznaczeniem na rolki. Masz inne pomysły? Napisz!

Cena szkolenia od 400 zł.

Zastanawiasz się jak ubrać swój profil na instagramie? 

Potrzebujesz konkretnej propozycji dla Twoich działań na tym social media?

W ramach tej usługi odbędziemy konsultację w której zdefiniujemy Twoje potrzeby a następnie przygotuję dla Ciebie projekt działania na tym kanale. 

Otrzymasz spójną kolorystykę dla swojego feedu, szablony wpisów i okładek rolek tak by Twój feed był spójny kolorystycznie i atrakcyjny wizualnie.

Szablony dostaniesz do użycia w programie Canva. W prosty sposób będziesz mógł(a) samodzielnie edytować i dodawać treści. Kilka dedykowanych szablonów spójnych kolorystycznie sprawią, że Twój profil nigdy nie będzie nudny!

Cena projektu 400 zł

Masz stronę internetową na wordpressie ale trudno włożyć Ci serce w prace administracyjne i nie masz ochoty lub po prostu boisz się tam logować?  W ramach opieki na Twoją stroną w comiesięcznej subskrypcji będę aktualizował wtyczki, motywy na stronie oraz dokonywał drobnych zmian. Ja czuwam nad stroną, Ty śpisz spokojnie, że jest ktoś kto się nią opiekuję

Cena od 50 zł w zależności od zakresu prac. Przed współpracą w podanej cenie strona powinna być wolna od błędów oraz zaktualizowana.

Prowadzenie listy adresowej, udostępnienie możliwości zapisu na newsletter to nie alternatywa Twojego biznesu, lecz konieczność. 

Lista mailingowa przenosi poziom komunikacji z Twoją społecznością na zupełnie inny poziom. Social Media służą głównie do pozyskiwania nowych obserwujących i klientów ale głęboką i prawdziwą relację najłatwiej utrzymać na liście kontaktowej.

Wyobraź sobie, że możesz komunikować się ze swoją społecznością ze względu na ich poziom zaangażowania. Inne wiadomości możesz wysłać osobie, która z zapartym tchem czyta Twoje wiadomości, jest klientem a inny komunikat skierujesz do osoby, która nie jest jeszcze klientem.

Za listą adresową przemawia jeszcze jeden argument. Ty jesteś właścicielem takiej listy tak samo jak strony internetowej. W przypadku social mediów i nie mamy za wiele po powiedzenia. W każdej chwili mogą zablokować konto i nie mamy na to zbyt wiele wpływu. To nie Ty jesteś właścicielem swojego konta na instagramie czy jakimkolwiek innej platformie społecznościowej nawet jeśli masz tam swoją firmę czy markę. Warto zdawać sobie z tego sprawę.

Znam różne narzędzia do mailingu ale decyzję o wyborze zostawiam Tobie. Przygotuję i wdrożę automatyzację które będą odpowiednie dla Twojego biznesu.