lp wordpress

Wszystko czego potrzebujesz by sprzedawać swoje cyfrowe produkty przez landing page

Dołącz do programu z którego nauczysz się tworzenia stron internetowych na wordpressie z uwzględnieniem landingpagy czyli stron, których celem jest wygenerowanie większych zysków niż w tradycyjnym modelu ecoomerce.

Chcesz z łatwością i samodzielnie tworzyć strony, landing page na wordpress?

LandingPage to najczęstsza i najskuteczniejsza metoda pozyskiwania klientów na produkty cyfrowe. W ten sposób utworzysz zapis na newsletter, zapis na kurs itd. Umiejętność tworzenia stron sprzedażowych jest na wagę złota. W tym kursie krok po kroku nauczysz się tworzyć strony sprzedażowe i nie tylko nawet jeśli nie masz pojęcia co to domena ani serwer.

Strony na WordPressie tworzę od wielu lat i początkowo borykałem się z różnymi trudnościami. Etapami dochodziłem do potrzebnych mi rozwiązań i frustrowałem się, że coś nie wychodzi tak jak powinno. Wiesz przecież, że im dalej w las tym więcej drzew i tym więcej potencjalnych problemów. Testowałem różne narzędzia i przez te wszystkie lata zdobyłem doświadczenie, które dzisiaj chcę przekazać Ci w kilku godzinach tego materiału. Zyskasz dokładne instrukcje krok po kroku jak stworzyć stronę internetową, stronę sprzedażową nawet jeśli nigdy tego nie robiłeś. Oto co dokładnie otrzymasz w tym programie.

Hurry Up!