Pomogę rozwinąć Twój biznes online

Jestem Patryk i pomogę Ci ogarnąć techniczne kwestie związane ze stroną internetową na wordpress oraz marketingiem internetowym.

Odbierz bezpłatny poradnik

Pobierz darmowy poradnik “Jak w 14 dni poznać utajnione triki w wordpressie i wejść na poziom cenionych specjalistów”.

Niezbędnik osoby, która poważnie myśli o biznesie online!

Ciesz się swoim biznesem online

Uniknij błędów, które często popełniają osoby nietechniczne w biznesie online i zacznij budować solidne podstawy swojego biznesu. Moje kursy online poprowadzą Ciebie krok po kroku od budowy stron internetowych, sklepów po grafikę w canva.

Dzięki nim zrozumiesz, co tak naprawdę się liczy. Samodzielnie zbudujesz techniczne zaplecze a jeśli zdecydujesz się na współpracę, to będziesz wiedzieć na, co zwracać uwagę i jak rozmawiać z podwykonawcami.

Indywidualne prowadzenie…

Potrzebujesz indywidualnego prowadzenia? Chcesz sesji 1 na 1 lub dedykowanego szkolenia dla Ciebie lub Twojego zespołu?

Napisz do mnie w wiadomości, a ustalimy szczegóły.

Stworzę dla Ciebie stronę internetową

Nie masz jeszcze strony internetowej? Stworzę dla Ciebie sklep internetowy na wordpressie, stronę wizytówkę, landing page i pomogę przygotować kurs.

Jeśli czujesz, że potrzebujesz wsparcia w którymś z obszarów, zgłoś się i porozmawiajmy.

Masz już stronę internetową?

Jeśli masz już stronę internetową, to także mam ofertę dla Ciebie, która być może bardzo przypadnie Ci do gustu i poczujesz ulgę, że możesz pewne czynności zdjąć z siebie.

Zaopiekuję się Twoją stroną! Na czym polega ta usługa?

Zadam krótkie pytanie: czy aktualizujesz wtyczki w wordpressie? Ich regularna aktualizacja jest bardzo ważna dla podniesienia bezpieczeństwa Twojej strony. Wyobraź sobie tylko, że przez brak aktualizacji kod wirusa może zostać wstrzyknięty na Twoją stronę co w konsekwencji może spowodować przejęcie Twojej strony, by przekierowywać ją na strony, których nie chcesz i które mogą zaszkodzić Twojej reputacji.

To zagrożenie jest bardzo realne, ponieważ każda strona na wordpressie jest na to narażona a po internecie krążą roboty w poszukiwaniu dziur przez które mogą się wedrzeć. Zazwyczaj celem nie jesteś Ty ani Twój biznes, ale twoja strona która mogłaby posłużyć jako farma linków.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Interesuje mnie: