wordpress

Marzy Ci się własna strona internetowa?

Istnieje wiele powodów dla których warto mieć własną stronę internetową i jest też mnóstwo powodów, dla których możesz zrobić ją sam!

Odbierz dostęp do darmowej części kursu i jeszcze dziś uruchom swoją stronę w internecie.
Zobacz jakie to proste i szybkie!

Czy wiesz, że większość stron a nawet sklepów,internetowych, które na co dzień przeglądasz w internecie działa na wordpressie?

WordPress to system zarządzania treścią. To właśnie na takim systemie stworzysz swoją unikalną stronę www.

Dlaczego WordPress?

Skrypt, który wyszukiwarka google bardzo lubi dzięki czemu twoja strona ma szansę być wysoko w wynikach wyszukiwania. To właśnie dzięki temu wordpress zyskał taką popularność wśród twórców stron internetowych.

Powszechność wordpressa. Wiele stron działa na tym skrypcie dzięki czemu masz dostęp do niezliczonej ilości specjalistów w sytuacji w której potrzebowałbyś wsparcia. Po za tym mnóstwo darmowych i płatnych dodatków sprawia, że masz niemal nieograniczone możliwości rozbudowania swojej strony w przeciwieństwie do zwykłych szablonów wywisting.

Łatwość i prostota. Powszechność wordpressa sprawia, że możesz dowolnie konfigurować usługi, firmy z którymi zechcesz współpracować jak np firmy hostingowe. Po prostu nie uzależniasz się od jednego dostawcy a masz olbrzymie pole możliwości.

Scroll to Top